ERANDA LIBOHOVA - 14


Music: Gent Myftaraj Lyrics: Pandi Laço Music Production GMAJ7 VIDEO BY CHILL PROEranda Libohova
Sot 14 shkurt diten e te dashuruarve, ju dhuroj kete kenge duke ju uruar qe cdo dite e jetuar te jete nje dite dashurie per kedo. Ju falenderoj dhe ju jam mirenjohese . Me dashuri Eranda❤️
Identic Ne
Kembet sot me sollen tek i njejti vend Ku rrinim dikur une sot jam vete Dua te te harroj por nuk harrohesh ti Kalendari sot shenon 14 Doja ate dite une te te kisha vete Ti me thoje do jemi perjete Une isha e dehur se si m'flisje ti Me mjaftoi nje gote plot me dashuri Ref. Nje tufe me lule m'kujton sa m'ke dashte E me le dhimbjen e viteve bashke Duart sot me dridhen se une nuk e kam Zemren qe me ngrohte si dikur Shkurti hidhur sonte me ka hyre ne palce Dita jone k'te here nuk na gjeti bashke Ref. Kjo tufe me lule qe nuk ka nenshkrim Sjell eren tende ketu n'gjoksin tim Nje tufe me lule m'kujton sa m'ke dashte E me le dhimbjen e viteve bashke Kjo tufe me lule m'kujton sa m'ke dashte E me le dhimbjen e viteve bashke.
flørå.N flora
O Zot sa kenge e bukur ky klip me kujton disa vite me pare ku ka pasur me shume natyralitet,ndjesi,knaqesi,lumturi dhe mbi te gjitha me shume dashuri te sinqerte mallengjyese kjo 😐⚘⚘⚘❤⚘⚘⚘
branshi bum
E dashur Erand, e kam ndegjuar mbi 300 here ket kenge dhe prap nuk kam te ngopur. Nuk e di se kush e ka influencen me te fort, zeri yt kaq i embel, i kthjellet, e plot ngjyra dashurie, apo kujtimet e bukura te asaj kohe atje ne Tirane. Falemnderit qe di te depertosh kaq bukur me hijeshine e interpretimit dhe zerin tend brilant. Love it!!
Miki Kiki
Perle e muzikes shqiptare! Nje kenge e kompletuar me shume ndjenje, muzika dhe teksti qe ta qeteson dhe ta trazon njeheresh shpirtin. E paperseritshme! ♥️
Vali AMAR
Thjeshtësi që të kënaq syrin , zëri që te ngrohë shpirtin ..faleminderit Eranda që egziston për ne njerëzit që e duam poezinë dhe vuajmë nga një gotë dashuri 😍..sa do doja ta kishit një bashkëpunim me Flor Mumajesi, të dy i këndoni dashuris kaq bukur e pastër, ( fiks me zemër në dorë i këndoni ) ❤🌟🌸🌼🌻🌺🌹🏵
Marina Ana
Kjo kenge me te vertet meriton me shume se kaq views😞o njerez vleresoheni muziken
Igli Shametaj
Edhe une dua ta harroj kte kenge Eranda, po nuk harroesh ti.
Viejšnoryja
Wow, what a beautiful voice you have! Albanian language is so beautiful and musical. Greetings from Belarus)
Pranvera Saliaj
Vertet ate qe duhet te degjojm te gjithe ne Shqiptaret. Ze, muzik dhe qetesi te fal kjo kenge, pa mar parasysh mesazhin qe perciell per kete muaj!!
Jolanda Buzi
Kjo kenge me ka cmendur ..nuk jam vajze e re por sa here e degjoj vdesss♥️♥️
Liridona Uka
Performanca dhe veshja yll :)
erinda sina
Shume bukur 👏👏👏💖💖
Rora J
Perfundimisht sot dorzohem,ju me mahnisni si ekip Eranda me zerin,muzika teksti klipi...shum e bukur kjo kenge.Uroj te jet po aq shume e suksesshme sa "Pres te me therrmosh"👏👏
Jolanda Buzi
Shume kujtime emocione ..shume kenge e bukur...prekese 😢😢 Te lumte goja Eranda !je artiste ..💔💔💔💔💔
Jasemin Flower
Me pelqen shume kjo kenge🌟 zeri yt nje perle Je Libohova ime e preferuar🤩👏
tirana918
Thjesht perfekte, zeri, fjalet, muzika video... ❤️
Mirela Xherrai
e mrekullueshme ,,ta degjoj gjithe diten,me ralakson muzika teksti ,faliminderit ti qe na sjell kenge kaq te arrire
Lejla Gjuzi
Super kenge 😍😍😍 muzike per shpirtin, je fantastike ne cdo kenge qe ben 😘😘
Xhe Br
Nje tj e ter mbrekulli nga ti 💞💞💞
Er Jo
Sa emocione më ke dhuruar moj Erandë e dashur, 💖💖💖, qysh nga festivali i 1996 kur kam qenë 16 vjeçe e deri me sot mezi i pres kenget e tua! Pandi na ka prekur "telat" me keto vargje, sa te thjeshta aq edhe depërtuese! 🌟🌟🌟🌟🏆🏆🏆
Liljana Zema
Eranda si gjithmone dinjitoze .Bravo!
Ollga Tirja
Bravooooooooooooooo komplimentiii je ylllll per balada <3 <3 edhe per te gjitha ,,, !!
Xhilberto Gega
Nuk me shkëputet nga celulari kjo kenge kaq perfekte. Nje ze brilant. Muzika e lehte qe te kenaq shpirtin 😍
My music
Kengetare e dashur per te gjithe brezat , me karriere te gjate dhe moderne ne kohe🌟 always IN 👏
Mirjeta Pacani
Je thjesht DASHURI❤ Eranda. Flm qe na sjell kenge kaq te mrekullueshme. Zeri yt "Perle" 😍
Martenisa Doda
Cilesi !!! Cdo fjale tjeter do ishte e tepert :)
Eni Eni
😥😥😍😍😍😍eranda po fillon te nxjerr kenge super melankolike te kohes bravo❤❤
Ami Elezi
Ozot e dashuroj kte kenge🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ari Grande
Eranda e mire porsi kenga e saj!Me pelqeu shume kjo kenge e saj ❤Bravo Eranda,jepi shume e mire je!Ze te mrekellueshem si edhe vetja...
Ladi Evla
Diva Eranda libohova 🥰🥰👏👏👏👏⭐️⭐️⭐️🌹🌹🌹🌹
Gìza
Thjesht keng e bukur nga nje Legjende e muzikes Shqipetare 👌❤
Luiza Meleqi
Na zgjove kijtimet Eranda!Te kendofte zemra!Ngushellime per nenen
Gazmend Birçe
E ke qare kete ..Brilante si gjithmone !
E623 ألبانيا
Çdo këngë e jotja është pa diskutim e veçantë. Shumë respekte
Vera Lushi
Perfekte 😍Nuk kam fjal per zerin tende 😍 teksti flet vet 😔😔
DontLookAtMyName
Shum kenge e bukur , qe do ndegjohet gjithmon ( bilem edhe neper filma mund te perdoret gjat skenave )
GS WORLD
melankolike, romantike dhe shume relaksuese, cdokush gjen nje pjese te vetes te kjo kenge, si gjihmone Eranda ngjit
Xhe Br
Nje tj e ter mbrekulli nga ti 💞💞💞
Shyqyri Dekavelli
Kenge shume e bukur. Nje ze brilant i Eranda Libohoves. Pa diskutim kengetarja me e mire. Bravo
xhesika toska
wowww eshte me te vertete nje kenge magjike.......bravoooooooo
binu Scharrer
Vetem mbylli Syt dhe ndegjo!!🌌🌏🌠
Engli Muca
Shm shm e bkr bravo eranda 😍😍
kiko kiko
Nje kenge plot Dashuri bravo Eranda per thjeshtesin she artin tend ❤️😍
BRA .A
Ti je mrekulli Eranda, edhe kenget e tua poashtu. Shume suksese gjithmone😍😍
Reshat Demaj
Shume kenge e bukur, bravo Ernada e ke qare 😘🙏
Anila Zeko
nje kenge e mrekullueshme qe ta ngren shpirtin peshe nje ze brilant ❤ Eranda je fantastike cdo kenge e jotha esht hit 👄👄😍😍
Nora Lakaj
Zë i pa arritshem Erandan 😍😍
armando xhepi
Si gjithmon super 😍😍 tshkojne shume baladat 😘
Ena Tishukaj
🤗 Shum bukur kenga...zeri yt magjia vet😍
Monda Avdolli
Nuk ngopem duke e degjuar..shume shume e bukur
Iris Murthi
C do gje perfekt
flora tefa
Bravoooo Eranda ke ze magjik
musically'sNoWAndever gega
Kjo kengetare elegante si nga profesioni si nga zeri me pelqen brava Eranda,por me trego a kenga te ka mbajtur kaq te re e te bukur😘
Sara Gjineci
Super keng super ze bravo suksese 👏🏼
Lali Sina
Bravo Eranda,me këtë këngë na bëre të kujtojm kohën e rinisë dhe të dashurisë❤❤
Antonela Qose
Eranda zemer!Shume e bukur kenga.Suksese💋
Elena Mullaraj
E mrekullueshme ,teksti&muzika!
dorina ina
Mrekulliii😍
Jona Al
Ooo sa e bukur. Edhe une qe e festoj me shume dashuri kete 14,po prekem nga kjo kenge.
Rushka Gora
Teksti i kenges zeri yt kaq i vecante. i embel .dhe i ngrohte e ben kengen te mrekullueshme Eranda.eshte kenaqesi te degjosh gjithmone kenget e tua❤😘
Bdbbdbdb Ndndndnxx
Nje perle , je kengetare me nje shije te holle artistike, cdo kenge i jep vlera , me pelqejne pa asnje dallim te gjitha kenget e tua . love U
Kela Lela
Sa me qetson shpirtin cdo keng e jotja zmr..❤❤❤❤❤
Ada Kullai
Perfekt si gjithmon engjell i bukur 🤗😍❤💋
Zamira Xhaferri
Te lumte! Mos resht se kenduari!
Emiliano Starova
sa keng e bukur ❣🌷❣
Mimoza Kurti
Ah sa me kenaqe moj zemer ❤te lumte goja..
Tano Luzian
E mrekullueshme si vete eranda urime zemer
Krisel Bajraktari
Bravo kenge shume e bukur👏👏
Cepa Romina
E mrekullueshme ❤️❤️
Miranda Gugu
Bukur Erande! Kenge super! Te gjitha komponentet jane ne harmoni mes tyre, prandaj kenga do te mbahet mend gjate😊
Lela Shaba
Ti je dashuri ! Faleminderit per gjerat e bukura qe sjell ne muzike. Gjithmone ke veçuar Sukesee
Alketa Bici
Zeri yt brilant qe ledhaton çdo shpirt 👏👏👏👏 😍😍
Bledar Luta
Bravo moj princesh ja dhe balada e rradhes bravo dhe vetem bravo
Lola Λολα
E adhuroi zerin tend 😊 o yll "ç'do këngë e jotja eshte sinfoni 🌟💖👏👏👏👏🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿💋💋💋💋
Ornela Prifti
Embelsi dhe dhimbje. .....kaq e bukur! !!!!!
Defrim Hymetllari
Shum e bkr kjo kenge eranda 😍suksese
Arilena Ari
Shume e bukur urime Eranda
A B
Eranda bravo shum e bukur kenga 👏👏👏 e ke myt fare me kte keng , ❤️bakllava fare zeri, teksti super , Pandi rrall shkruan, por kur shkruan krijon mrekulli . Te uroj shum suksese je nena e baladave 😉👌
Ildes Lamaj
Si gjithmone e mrekullueshme😘❤🔥💣
Vjosa Ibrahimi
Je e mrekullueshme
ina dervishi
👍👌❤❤
Luiza Luiza
flm eranda per ket kenge shum te bukur dhe shum e dhimshme per mua.kam qen shum e dashuruar por tani jam vetem se kam me dashurin e jetes time.me ka ndruar jet.dhe tani qe e degjova fillova duke qajt.shum e bukur.suksese😍
Merxhan Daci
10/10
Aurora Zani
Ooo Eranda te falenderoj se ma qetesove shpirtin me kete kenge 💋💖💖💖
Alina Zace
❤️
Julieta Lame
😍😍😥😥 zeri , vargjet nje mrekulli [email protected]!
borana kryeziu
Super 👏👏💜❤❤❤
Admir Maliku
Super kjo kenga
Zana G
Çfar emocionesh të bukura të ndëgjosh këtë këngë❤️Eranda je një këngëtare e mrekullueshme, të faleminderit për këngët e bukura, shumë suksese🙏❤️😘
Papa Kasemi
Bukur shume ,po cili eshte ai qe mbane zerin e dyte ???
këngëmepërkthimshqip
bravo kenga me e mire e vitit
Arnan Bushi
😚😚😚😚😚😚 Love this can't stop listening ❤❤❤❤❤❤❤❤
Thelleza Coraj
Artiste e veçantë.! Qe ka interpretim të shkëlqyer që na duket kënga e kënduar nga ndonjë artiste aktor në profesion e këngëtare në zë.! Vajzë ti je edhe do mbetesh një artiste e pa arritshme! 😍❤️❤️❤️❤️😘😘😘👏👏👏👏👏
Emiljana Gjoligaj
E adhuroj 😍😍😍
TheAzaleaa
Nje kenge si te gjitha kenget e tua, e bukur e embel, kenge qe vjen kaq bukur ne shpirt. Te lumte per punen qe ben.
Brikena Gjeta
I love it😍
Alone Girl
♥♥🌹🌹
arben lika
jeni e mrekullueshme shume e embel siç eshte zeri yt kenga super brava !!!!!!!!!!!!!!!!
Sefer Sina
Bravo je simboli per ne qe te duam shume me kete zerin si flori